Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Található az országban?

Található az országban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég született meg a végleges döntés arról, hogy tarthatok gekkót.

Nézzetek hülyének, de anya azt mondta, neki leopárd mintás nem tetszik, legyen narancssárga.:')


Nos ez szép és jó, de tudtommal az országban nem futkoznak ilyenek, minden kereskedésben, tehát az lenne a kérdésem, hogy innen bárki tud valamit esetleg arról, hogy van-e az országban és ha van, akkor hol?


Nekem nem igényem kifejezetten ez a szín, a leopárdok voltak eleve nagy szerelmeim, de gondoltam, hamár megengedték, kössünk valami kompromisszumot.:D



2016. okt. 28. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Budapesten és máshol is szokott lenni TerraPláza, ott sok fajta színváltozat van. Vidd anyudat is ha ekkora beleszólása van, lehet nem is pont a narancssárga fog kelleni :)
2016. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!:) Igen a terraplazarol tudok, de utazni nem nagyon fogunk miatta sajnos.

Mindenesetre mar megoldodott a problema es egy Sunglow Enigma kisfiuba kiegyeztunk.:D

2016. okt. 29. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki, remélem találtok!
2016. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találtunk!:) Foglaltam is egyet, hogy biztos legyen.:D Szerencsére szállítani is tudnak hozzánk, szóval már csak hely kell a drágának.
2016. okt. 29. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy kinél foglaltál? :)
2016. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, itt a link:

[link]

2016. okt. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!