Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Jó lenne így a kaméleonnak?...

Jó lenne így a kaméleonnak? Itatás etetés stb

Figyelt kérdés

Pl: hàtfalas terrárium van rajta szellôzônyilás, tücsök kajának+olyan vitaminpor, egy ilyen fujoka vizzel inninek hogy én fogom fújni ki a vizet, 1 melegítôlámpa, növények, ágak bele

És így ÁLTALÁNOSSÁGBAN leírtam, hogy mi kell neki, NEM ÍRTAM LE A RÉSZLETEKET.

Na így kb jó lessz? Majdra tervezem a kaméleont^^



2016. okt. 30. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig a kaméleon pont az az állat, ahol a részletek nagyon is fontosak.

Fuss neki egy részletes leírásnak.

2016. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy újabb szerencsétlen sorsú állat...

néhány hónap és jönnek a kérdések amire majd lesz a válasz a kiszáradás, alultápláltság, vitamin hiány stb stb..

2016. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy a részletek is fontosak. És már többször is néztem olyan oldalakat ahol leírták a részleteket.

2#

Szerintem gondolkozz mielött írsz vagy valami.😙

2016. okt. 31. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ide is leírhatnád, a részletes listát
2016. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bele mehetnénk itt egy 5 oldalas leírásba, hogy miért nem lenne ez a felállás jó. De tudod itt mi már ezt meguntuk. Feleslegesen meg nem szeret senki fél órát gépelni. Kalcium, UV-B, D vitamin, foszfor, A vitamin. Az elség állatok helyes és normális tartása/táplálása, hogy az állat ne egy kitin vázat kapjon tartalom nélkül ebédre. Vagy stressz mentes környezet és a társai. De miután az emberek elhiszik, hogy a kaméleon tartás annyiból áll, hogy terrárium, lámpa, spriccni, növény, állat, boldogság, addig nincs miről beszélni.
2016. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5#

Igen, tudom, jól, hogy amiket leírtál azok létfontosságúak!!

És tudom azt IS, hogy nagy felelôssés és odafigyelés kell egy kaméleonnak.

2016. nov. 1. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem vagy képes egy pontos, részletes listát írni, hogy valóban segìthessünk????
2016. nov. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!