Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Először vedlik nálam a boám, kb 1 méteres. Már tegnap kezdődött, de ahogy láttam a szeménél megakadt, nem akart neki feljönni ott a bőr. Ma fürdettem langyos vízben, és azt tanácsolták hogy ha felázott, probáljam lehúzni kézzel, szerencsére egy 10perc fürdőzés után letudtam húzni. De azóta nem csinál semmit, azt hittem majd megint lekezd dörgölőzni magához, meg a tárgyakhoz a terráriumban, de nem, csak punnyad. Lehet valami baj ebből? 27 fok környékén szokott lenni mindig, estére 25 körül. Pára megvan neki, van nagyméretű itató, mindig friss vízzel, abban fürdeni is tud. Kezdjek aggodni, vagy bizzám rá?
2016. nov. 5. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A napozó helyen emeld a hőmérsékletet olyan 30 fokra.
2016. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tárgytalan, levedlett, feleslegesen aggódtam. De köszi :D
2016. nov. 8. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!