Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vitorlás gekkónak mekkora...

Vitorlás gekkónak mekkora akvárium kell?

Figyelt kérdés
amiben jól is érzi magát nem kicsi neki a hely és milyen talaj kell neki?
2016. nov. 10. 22:47
 1/6 A kérdező kommentje:
azt még el felejtettem neki is kell-e bújó meg ilyenek?
2016. nov. 10. 22:47
 2/6 anonim ***** válasza:
keress rá, jóval több tudás kell a tartásához mint amennyit egy ilyen oldalon kaphatnál.
2016. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semekkora. Az akváriumban halat tartanak.


Csoportban ajánlott tartani. ( tudom, magasról leszarod)

Minél nagyobb. Fàn élő állat, szóval magas terrárium. 40cm magasság minimum. Táplálásuk sokszor körülményes tud lenni. Bár a nekik szànt tápokat el szokták fogadni.( többnyire)

2016. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, miből gondolod ,hogy a kérdező"leszarja" a csoportban tartást?
2016. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tessék nekem ilyenem van és ez tökéletes

[link]


Vitorlás gekkónál a lényeg a magasság mert ritkán fogod a földön látni.Egyenlőre papir törlőn is elvan és könnyű tisztítani.A talaj nem mindegy viszont az oldalon amit küldtem minden van ami egy terráriumba kell.De a gekkó nem annyiból áll,hogy terrárium és talaj.Én nagyon sokat olvastam,kutatta és oktató videókat néztem megvettem mindent amit kell mielőtt a gekkót hazahoztam volna.

Vettem hő és pára mérőt mert 17-28 fok között azaz szobahőmérséklet kell nekik.Fény forrás elég a nappali fény és nem a közvetlen nap.Kell növényzet,faágak és valami ami alá bebújhat elbújhat.A minimális terrárium a 30x30x45 de azt belinkeltem és tökéletes.Ha 2 gekkót tartanál akkor véletlenül se 2 hím legyen mert terület védők és végül az egyik megölné a másikat.Vagy egy nőstény és hím vagy 2 nőstény hamár párban.Kajának meg van egy Raphasy márka ami egy por kimondottan nekik.100%osan elélnek azon is de nem árt heti egy tücsök vagy valami.

2016. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja meg a pára 70-80% között kell legyen és ezért kell spricnivel befújni egy kis vizet napi 2-3x főleg,hogy levelekről nyalogatják le a vizet.Első 2 hétben hagyni kell,hogy szokja az otthonát és aztán lehet kivenni többször.
2016. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!