Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért rejtőzködhet ilyen sok...

Miért rejtőzködhet ilyen sok ideje a zöld anoliszom?

Figyelt kérdés
Már 4 napja, hogy nem láttam az egyik zöld anoliszomat, eddig mindig szem előtt volt a társával együtt, de most az egyik folyamatosan rejtőzködik... már azt hittem, hogy megszökhetett a terráriumból, mikor ma reggel láttam a farka végét, de épp csak egy pillanatig, aztán újból elbújt. Van egy kis vízesésük bent, és az amelletti résben bújkál napok óta. Igazából enni se nagyon evett. De nem tűnt úgy, hogy bármi baja lett volna előtte, és semmi változás nem történt a terráriumban, amióta megvannak... van valami ötletetek, hogy mi lehet vele vagy mit csináljak?

2016. nov. 27. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet vedleni akar.

Vagy tojni.

2016. nov. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nemrég vedlettek mindketten, kb. egyszerre, mondjuk a másik is azóta külön vedlett még egyszer a farkán meg külön a fején, de nem bújtak el ekkor... arra én is gondoltam, hogy esetleg tojást akarna lerakni, mert azt a fura kis táncot is csinálták, de igazából az sem biztos, hogy ő nőstény, az eladó nem tudta megmondani a nemüket, elvileg egy pár, de nem biztos. De a terráriumban nagyon jól kijönnek, szóval annyi biztos csak, hogy nem két hímről van szó.

De nagyon köszönöm a tippeket, esetleg ha lenne még más tanács, ötlet, annak is nagyon örülnék! :)

2016. nov. 28. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy tojásokat tervez!
2018. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!