Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Magyarországon mennyien...

Magyarországon mennyien tartanak (százaléka) "hüllőt"?

Figyelt kérdés
Melyik hüllőt tartanak a legtöbben(pl.agáma/gekkó stb.)

2016. nov. 28. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem (ez csak szerintem van :D)

Az emberek 40% a tart valamilyen hüllőt :)

2016. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg( szerintem)a többség tekit vagy gekkót tart
2016. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teknősök a túlnyomó többség. Nem tudok hivatalos adatot. De elenyésző százalék.
2016. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szárazföldi vagy viziteknőst?
2016. nov. 28. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
teknősöket tartanak a legtöbben. leginkább vízit(ékszert)
2016. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És gyík fajtából gekkót vagy mást?
2016. nov. 29. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos a víziteknősök, főleg az ékszerek nagyon elterjedtek. Tegyük hozzá őket talán a legdrágább tartani, csak erről az emberek nem hajlandóak tudomást venni, ezért a teknősök 99%-a szenvedésben éli le a rövid életét, majd szomorú körülmények között hal meg. Egy statisztikai adat szerint a megvásárolt teknősök 99%-a!!! meghal, mielőtt elérné az egy éves kort! A felelőtlen emberek miatt. És akkor arról már nem is találtam semmit, hogy az a maradék egy százalék túléli-e a következő pár évet. Csak halkan jegyezném meg, hogy egy jól tartott ékszerteknősnek minimum 40 évig kellene elélnie. És én most arról beszélek, hogy csak minden 100. éli meg az egy éves kort... Valószínűleg elég lenne egy kezem, hogy megszámoljam ezer teknősből hány éri meg a 10+ évet. És ezt nem büntetik vagy szabályozzák a társadalmunkban...
2016. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!