Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egyedül maradt leopárd gekkó...

Egyedül maradt leopárd gekkó mellé társ?

Figyelt kérdés

Hét hónapja vettem két kis gekkót, az egyik nagyon beteg lett, sajnos állatorvos sem tudott segíteni rajta. Egyedül maradt a másik, fiatal még, kb 3-4 hónapos.

Mennyire fogja megviselni az egyedüllét? Étvágya nem változott azóta. Várhatok még vele kicsit, hogy ő is nagyobb, erősebb legyen, vagy minél hamarabb kell mellé társat szereznem?

Tapasztalatok, hogyan viselik a hirtelen jött magányt?


Illetve karácsonyra haza utaznék 4-5 napra karácsonyra. Vettem a lámpához időzítőt, megoldva, hogy reggel 9kor felkapcsoljon, este 9kor pedig le. Vizet hagyok neki, megetetem előtte, talán meg tudok kérni valaki, hogy időközben ugorjon fel és adjon neki enni. Egyedül hagyhatom arra a pár napra, nem lesz baja? Ilyen hidegben a szállítás nem igazán megoldható.


2016. dec. 14. 14:54
 1/4 anonim válasza:
0%
Mér! Melléd nem kell?
2016. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes megközelítés egy emberhez hasonlítani egy leopárd gekkót :) jót nevettem, köszi.
2016. dec. 14. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem siratja meg a társát, ahogy mi tennénk, de biztos magányos lesz. Alapvetően társas lények. Vegyél majd hozzá egy társat minimum, ha jó gazdija akarsz lenni! :)


Nem lesz semmi baja, arra az időre. De jól lakasd be, és legyen felesleges zsírtartaléka!

2016. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

A leopárd gekkó sose' volt társas állat mint úgy alapból a hüllők..:)

Semmi baja nem.lesz ha egyedül tartod ;)

Hidd el..nem esik rosszul neki :)

2017. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!