Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Műnövény teknős mellé?

Műnövény teknős mellé?

Figyelt kérdés

Kaptam műnövényeket.Beültethetem a teknősös akváriumba?

Kap "igazi" nővényeket is,de azt egyből megeszi, dísznek kéne a műnövény.


2016. dec. 16. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de arra nagyon figyelj, hogy csak olyat tegyél be, amit nem tud szétszedni és megenni, mert megfogja próbálni. Ha sikerül az pedig komoly bajt okozhat.


Egyébként növény alatt ugye nem salátára és ilyenekre gondolsz?

2016. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hínárt szokott kapni ,de mindenfélét kapott már,hiába ültetem be, nem tart semeddig.

Ezután is kapna ,csak dísznek kéne.

Akkor van rá esély,hogy meg fogja kósoltni?Nem látja,hogy az műanyag?

2016. dec. 16. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Az átokhinár és hasonló vízinövények nagyon jók! Tapasztalataim alapján mindenképpen neki fogesni a műnövénynek, de ha nem tudja szétszdni, akkor elvileg nem lesz gond. Ugye ő nem tudja, hogy mi az a műanyag, ellenben ugyanúgy fog kinézni a műnövény, mint az egyik kedvenc csmegéje, így persze hogy be fog próbálkozni vele. Meg amúgy is mindent megpróbálnak megenni.
2016. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy baj lesz belőle, akkor tudom ajánlani műnövény helyett a red moor fákat. Igazából még esztétikusabbak is, mint a műnövények. Ha műnövénynél vagy a kettő kombójánál maradsz, akkor azt javaslom, hogy jó nagy levelő műnövényt vegyél, ne azt a tűs levelűt, azzal kevésbé bírnak el.
2016. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi,nagyon hasznos volt a válasz!

Red moor már van bent,emellé gondoltam a növényt!

2016. dec. 20. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!