Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkóm vagy hányt,...

Leopárd gekkóm vagy hányt, vagy hasmenése volt. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
2 éves fiúcska, mindig is nagyon jó evő volt, de inkább habzsoló. Sosem volt baj az étvágyával hála Istennek, még vedlési időszakban sem. Mostanáig rendben volt az emésztése, ma azonban délelőttre egy tócsa odaszáradt (szerintem ahogy kinéz) vitaminpor fogadott, ami most nem tudom, hogy alul vagy felül jött ki belőle. Ránézésre olyan a leóm, mint volt, tehát nem tudom, mi történt. Tippek?

2016. dec. 18. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha folytatódik irány a doki. Lehet elkapott valamit. Lehetett bármi ami új, még ha más ételt adtál az eleségállatnak, attól is megfertőződhetett.
2016. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ma kértünk is időpontot, hogy megvizsgálják, mitől lehetett. Sajnos csak január 3-ra kaptunk. :/
2016. dec. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!