Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Üdv. Új-kaledóniai vitorlás...

Üdv. Új-kaledóniai vitorlás gekkónak milyen talajt tudtok ajánlani és hol vehetném meg Budapesten?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen kókusz matracot amit vízzel kell majd elkeverni de aztán olvastam,hogy hajlamosak benyelni amibe akár bele is halhatnak.Gekkó 2 hónap múlva lesz mert a nagy terra pláza vásáron fogom megvenni de rajta kívül mindent megvettem :D csak a talajban nem vagyok már biztos.Papírtörlőn nemigazán szeretném tartani hamár tiszta dzsungel a felszerelés.

2016. dec. 31. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
én csutka almot vagy fenyőkérget javasolnék
2017. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Papírtörlő. Értem, hogy szerinted kevésbé dekoratív de itt nem cél a szépség. Nem vicces mikor frissen haza vitt 4 állatból 2nap múlva csak 3 lesz életben. Később mikor nagyobbak lesznek már nyugodtan mehet alájuk a kókuszrost. Fenyő kérget hanyagold felnőtt korukban is. Se nem biztonságos, se nem tartja magában a nedvességet megfelelően.
2017. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!