Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kitehetem az akváriumból a...

Kitehetem az akváriumból a két sárgafülű ékszerteknősömet?

Figyelt kérdés
Mármint a szobába, hadd mászkáljon,mert már kezdi kinőni az akváriumot és haegy kis időre naponta kitenném az ártana neki? Csak a hálószobában, mert kutyánk is van de ő nem mehet be a szobába. Nem fognak kiszáradni? És ha kiveszem mennyi időre? 3 évesek.

2017. jan. 7. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ne rakosgasd ki őket, vegyél nekik normális méretű helyet. Legalább 120x50-es alapterületűt.
2017. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hardy Weinberg ***** válasza:
Ártani nem ártanál és kiszáradni sem fognak, de az ékszerteknősök vízi fajok, nem szeretnek a szárazföldön mászkálni. Inkább tedd őket nagyobb akváriumba.
2017. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Vegyel nekik nagyobb akvariumot, csak stresszes lenne nekik ha kiraknad oket a szobaba.
2017. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad kivenni őket..Vízi állatok, a természetben sem merészkednek messze a tótól, csak annyira mennek ki napozni,hogyha bármi veszély van azonnal vissza tudjanak iszkolni a biztonságosabb vízbe.

Szóval nem teszel neki jót ha kiveszed, stresszeled feleslegesen . Hosszabb távon az egészségének sem tesz jót.

Vegyél egy nagyobb akváriumot nekik. Várható volt,hogy megnőnek sajnos.

Használtan egész olcsón ki lehet fogni akváriumokat. Nézegess és igyekezz beszerezni nekik egy nagyobbat.

És ha megvan minél magasabbra emeld a vízszintet. Ők ott tudnak mozogni, az úszás a mindenük. Ne vedd ki őket.. Max etetésre szokták kivenni külön vizes lavórba. De szerintem az is felesleges,ha jó a szűrő.

2017. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!