Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az ékszerteknősöket szokták...

Az ékszerteknősöket szokták keresztezni?

Figyelt kérdés
A sárgafülü és vörösfülü ékszerteknősöket szokták keresztezni? Mert van egy sárgafülü tekim de neki ahol tiszta sárga kéne legyen a fülénél ott vöröses sárga. Az miért ilyen? Keresztezés miatt?

2017. jan. 22. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elsőre azt olvastam, hogy keresztelni.

Fogalmam sincs.

2017. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Platypus ***** válasza:
Nem szokták direkt, de lehetséges. Egy fajba tartoznak, csak alfaji szinten térnek el, minden gond nélkül szaporodnak egymással.
2017. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan van a tekid?Simán lehet,amit írtál.
2017. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kisállatboltban vettük.
2017. jan. 23. 10:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 23. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hibridem is van. Az a tervem h ha felnonek paroztatom oket mert kivancsi vagyok h tovabb tud e ket keverek szaporodni. es ha igen akkor letrehozom a narancsfulu ekszrteknost muhahaha >:D
2017. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet!:D
2017. jan. 24. 10:34
 8/11 Platypus ***** válasza:
Nyilván tovább tudnak szaporodni, egy fajba tartoznak. A fekete kutya is szaporodik a barnával. Azonban törvény tiltja a szaporításukat, mert inváziós faj és túl sok gondot okoztak a kidobott példányok a természetben. A meglévő példányok életük végéig tarthatóak, de a gazdájuk köteles a szaporodásukat megakadályozni.
2017. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
szerintem meg inkább köteles a szaporulatot a lakáson belül tartani :),és akkor mindenkinek jó
2017. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Platypus ***** válasza:
Ez elvileg mindig is így volt - háziállatot kidobni tilos. Mégis, amíg legálisak és szabadon hozzáférhetőek voltak az ékszerteknősök annyit dobtak ki belőle, hogy már több van a vizeinkben, mint az őshonos mocsáriból. Ezért jött a teljes tiltás, annyi engedménnyel, hogy a meglévőket nem kell kinyírni. De a szaporítás tilos, és mint ilyen kissé problémássá teszi az utódok eladását vagy akár elajándékozását is.
2017. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!