Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen vízszűrőt ajánlotok...

Milyen vízszűrőt ajánlotok egy sárgafülü ékszerteknősnek?

Figyelt kérdés
100l-es az aquaterrárium de 50 literig lehet feltölteni mert van beépített kimászóka :) ezért az 50 literes vízhez milyen vízszűrőt ajánlotok?? Nagyon fontos: HALK LEGYEN. Az igaz hogy az olcsók azok hangosak és hogy az eladókra nem szabad hallgatni? Hallottam az Aquael vízszűrőről. Vélemény a termékről??

2017. jan. 28. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon elkeseríteni,de hamarosan sokkal nagyobb akváriumra lesz szükséged,úgyhogy kár lenne a mostani mérethez szűrőt venni.

Egy felnőtt ékszerteknős simán megnő 25-30 centire,szóval érhető,hogy jó nagy hely kell majd nekik.A vízmélységet is igyekezni kell maximalizálni(a legjobb ha szinte színig töltöd). A beépített kimászó helyett pedig célszerűbb lebegő kimászót venni,vagy csinálni.Ezek nem foglalnak el felesleges tereket az úszástérből.

Úgyhogy én nem vennék most semmit,hanem szereznék egy nagyobb aksit és ahhoz vennék megfelelő külső! szűrőt.

Nem okoskodásnak szántam, csak én is így jártam,jól bevásároltam az első akváriumhoz, de mind kb mehetett a kukába,amikor nagyobb akváriumot vettem.

2017. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az aquael amúgy nem rossz márka, de a belső szűrői nem jók teknősnek(gondolom belsőre gondoltál)
2017. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, belsore gondoltam. Most vettuk neki a terrariumot, ugyhogy nem lesz egyhamar. Markakat tudtok mondani ami nem hangos? Es kb. arat is kerlek
2017. jan. 28. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
kár volt
2017. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a kerdesemre valaszolj mar legyszives
2017. jan. 31. 14:15
 6/7 Mózes Adrián ***** válasza:
uvb lámpa és többi kiegészítőt is megvetted? Egy atman powerhead et ajánlok nagy szivaccsal azt később a nagyobb akváriumhoz is tudod kiegészítésnek használni külső mellé.
2017. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat....beepitett lampa van az aquaterrarium tetejebe szerelve. A vizmelegitot kulon vettuk hozza
2017. jan. 31. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!