Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknőst szeretnék...

Pikavika kérdése:

Ékszerteknőst szeretnék venni, és olvastam arról, hogy muszály, hogy legyen az akváriumban vizmelegitő. Viszont arról is halottam, hogy sokkal jobb neki a szobahőmérsékletü viz és csak a világitásról kell gondoskodni. Kell a vizmelegitő vagy nem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
27fok kell neki.
2017. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
"Muszály" - Édes Istenem...
2017. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kell vízmelegítő,főleg ha fiatal teknőst veszel magadhoz.

Viszont gondold át ,hogy biztosan ékszerteknőst szeretnél -e. Felnőttként akár 30 centire is megnőhet. Nem véletlenül van annyi kidobott teknős a tavakban..És a jófogás meg egyéb oldalak tele ingyen elvihető ékszerekkel.

2017. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gondold át ezt a kérdést. A Ráckevei Duna holtág mellett lakom, hemzseg a víz a kidobott teknősöktől. Az ékszerteknős nagyon jól alkalmazkodó fajta, simán áttelel a Dunában is. Szerintem otthoni tartásban sem kell annyit macerázni vele. De ha mindenképp szeretnél, inkább keress egy ingyen elvihetőt, amitől szabadulni akar a gazdája, nehogy a végén ő is egy tóban végezze.
2017. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szobahőmérséklet érdekes kifejezés :) Hivatalosan a 18-28°C közötti hőmérsékletet hívjuk így, tudományos számításokban 20-25°C. Kell a vízmelegítő hogy ténylegesen ennyi legyen a víz :)
2017. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatal korban kell a vízmelegítő neki, idősebb tekik viszont már elvannak szobahőmérsékleten is. Enyém 16 éves, kb 8-9 éve már hogy nem fűtöm a vizét. Nyáron kint van a kerti tóban, télen meg bent az akváriumban.
2017. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!