Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen vitamint vegyek a...

Milyen vitamint vegyek a teknősömnek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen teknos?

facebookon van egy par teknosos csoport, erdemes csatlakozni, ott hozzaertok vannak, es tudsz kerdezni.

Itt ahogy olvastam a teknosokkel kapcsolatban a valaszokat.. Hat azokkal csak megolik szerencsetlen allatot....

2017. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sárgafülű ékszerteknős
2017. febr. 23. 01:12
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell neki vitamin, csak es kizarolag halat kell neki adni illetve vizinovenyt. Szaritott szarokat tilos, semmi tapanyag nincs bennuk. Illetve megfelelo UVB vilagitas, es melegito lampa ami kell hozza!
2017. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hármas jól írja. Megfelelő környezet és táplálás mellett nincs szüksége ilyenekre.
2017. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megvettem anno a vitamint a kereskedők miatt.Felesleges, utólag rájöttem,hogy semmi szüksége rá.

Egész,élő vagy fagyasztott halat szokott kapni+vízicsigát+vízinövényeket.Makk egészséges, soha nem volt még beteg,pedig már nem mai csirke,teknős években sem. A páncélja is gyönyörű szép,kemény.

2017. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!