Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a Szavanna...

Miért nem eszik a Szavanna Varánuszom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 4 éve tartok hüllőket és a mostani TerraPláza alkalmával érkeztem el oda, hogy vegyek magamnak egy szavanna varánuszt, amit régóta szerettem volna, meg is vettem, kb 25 centiméteres példányról van szó, az eladó szerint nőstény. Elég nagy terráriumot csináltam neki, minden van neki, ami kellhet, hőfok jó, UVB, stb, 3. napja van nálam és ahogy beraktam a terráriumába, ment egyből a búvóhelyére és azóta ki sem jött onnan, próbáltam etetni is, de semmi. Szerintetek ez minek tudható be? Új neki nagyon a környezet és szoknia kell? Mert eddig nem is járkálta vagy szaglászta körbe, csak bement a kis barlangjába. Ha valakinek van hasznos tanácsa, azt szívesen elfogadnám. :) Örülnék neki, ha a várva várt kis varim örülne a helyének, aktívabb lenne, ahogy sok videóban láttam, és ha enne. Segítségeteket köszönöm :)

2017. febr. 28. 19:59
 1/5 levente.mestermc válasza:
Vagy az a gond hogy túl erős a fény vagy a berendezés miatt "fél". Próbáld meg az ételt a közelébe rakni és esetleg kevesebbet legyél ott ahol a terrárium van (szoba) és esetleg előjön. Még meg kell szoknia ezt a helyet de próbálj meg érdeklődni állatorvosnál. Remélem semmi baja nem lessz :)
2017. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2017. febr. 28. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
3 nap alatt ne várj csodát. Mivel kínáltad? Mikor evett utoljára?
2017. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tücsök, sáska, gyászbogár,azt sajnos nem tudom mikor evett utoljára, mert nálam még nem evett, de lehet akkor pár nap múlva megpróbálkozunk egy napos egérrel
2017. febr. 28. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis gyászbogárlárva, bocsánat
2017. febr. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!