Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet együtt tartani őket?

Lehet együtt tartani őket?

Figyelt kérdés

Van egy baby ékszerteknősöm.

Olvastam hogy sokan király teknőssel tartják együtt...

Szerintetek lehetséges?


2017. márc. 8. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom akváriumban, csak kerti tóban.

A vízi teknősöket akváriumban szerintem a legjobb egyedül tartani. Ha valaki minden áron együtt akar tartani két teknőst,akkor azt javaslom,hogy azonos fajtájúak legyenek.És lehetőleg azonos méretűek.

Ha az egyik jóval nagyobb,mint a másik,akkor ott garantáltan lesz harc idővel. A nagyobb bántani fogja a kisebbet.

Én tényleg nem ajánlom.

Egyébként is akkorára fog nőni az ékszerteknősöd,hogy több száz literes akvárium fog kelleni.Nem hiányzik mellé még egy nagyobb teknős szerintem.

Tök jól elvannak egyedül is,ha jól van berendezve az akváriumuk és sok inger éri .

(Kb 30 centire fog nőni az ékszerteknősöd, vedd figyelembe,hogy lenne -e elég helyed neki és a másik teknősnek?)

2017. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!