Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meddig él egy Vörösfarku Boa?

Meddig él egy Vörösfarku Boa?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni otthonra magamnak egy Vörösfarku boát.Felmerült bennem egy kérdés...meddig élnek a boák ?
2010. máj. 12. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 20-30 évig is élhetnek. Amúgy Google.......
2010. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, hogy kb. 20 évig élnek, de emellett jó nagyra is nőnek.. :) Tudod neki biztosítani a megfelelő méretű terráriumot?

Tisztában vagy azzal, hogy ha megnő, már nem csak egeret/patkányt eszik, hanem fő tápláléka a nyuszi/tengerimalac lesz?

Én speciel még ezért nem tartok óriáskígyót, mert sajnálom a nyulakat... :-/

Nyár végéig viszont megépítem a terráriumaim, és szivárványos boákat és vörösfarkú boákat fogok tartani, mindkettőből egy-egy párt...

Etetést szerencsére meg tudom oldani.

2010. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze nagyon köszi:)
2010. máj. 16. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az életkort és egyebeket leírtakkal maximálisan egyetértek az előttem íróknak, de még egy dolgot tudnod kell. A Boa constrictor Mo-on veszélyes állatnak van minősítve ami azt jelenti, hogy tartásához veszélyes állat tartási engedély szükséges. Nagyon rossz a törvény mert ezt az engedély gyakorlatilag lehetetlen beszerezni. Pld két éves foglakozásszerűen végzett gyakorlat kígyók között amit max akkor tudsz megszerezni ha elmész az állatkertbe dolgozni. Ettől persze még rengetegen tartanak, de ha esetleg a szomszéd vagy bárki feljelent akkor nem csak sok büntetést kell fizetned hanem a kedvencedet is azonnal elkobozzák.
2010. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az előttem válaszoló egy baromságot ir egyáltalán nem minősül veszélyes állatnak csak valamit olvasott aztán azt hiszi ugy is van..
2016. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!