Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS tálaltam egy mocsári...

SOS tálaltam egy mocsári teknőst. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az udvarunkba jött be, a kutya kezdte el ugatni. Most behoztam, de lövésem sincs mit kell egy tekivel csinálni. Videken lakok, van is itt egy tó, ahova esetleg ki lehet vinni, de az sem biztos, hogy eddig vadon élt. Bármi tanacs?
2017. ápr. 11. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezz körbe, hátha hiányzik valakinek a környéken. Esetleg állatorvoshoz elviheted, hogy van egy talált teknősöd, mit csinálj vele. Fizetned nem kell érte ha elviszed dokihoz, szóval ha megteheted, vidd el.

Amíg nálad van, etesd meg hallal/nyers hússal/sült/főtt, nem fűszeres hússal.

2017. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel a mocsári teknős védett, engedd szabadon.
2017. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 11. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:

mocsári teknőst állatorvoshoz :D

biztos nem nézne hülyének.....


ha van ott egy tó a közelben akkor egyértelmű, hogy onnan jött, vidd oda és engedd el ott

2017. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom: engedd el!
2017. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kivittem a tóhoz, nagyon örült neki, csak úgy "szaladt" a vízbe. :) Forgalomtól jó távol van, szóval remélem nem lesz semmi baja. :)
2017. ápr. 11. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyesen cselekedtél, ott lesz neki a legjobb!
2017. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!