Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görög tekinek kell még ezen a...

Gagamama kérdése:

Görög tekinek kell még ezen a poron kívül kálcium por is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha minden jól megy akkor jövő hét vége felé itthon lesz a kis görög tekim. Készítik neki a terráriumot meg meg van rendelve neki minden ami csak kelhet neki. Vettem ma neki egy port amit az állatkereskedő szokott adni minden állatnak ebből a porból és rengeteg vitamin van benne ( A, D3, E, B2, B6, B12, K3, C, és tartalmaz kálcium-pantotenát) ez az ivóvizébe kell tenni. Az lenne a kérdésem hogy ez mellé kell még kálcium por vagy elég ez? Az állatkereskedő azt mondta hogy elég neki ez de én ti véleményetekre is kíváncsi vagyok. Köszönöm előre is a választ.
2017. máj. 12. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, akkor sztem elég. Figyi, a vadonban még ennyit sem kap! =D Viccet félretéve, és is csak ilyet adok neki, és eddig nem volt egészségügyi problémája.
2017. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!