Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha fogok egy siklot, akkor...

Ha fogok egy siklot, akkor haza vihetem? És ha igen ha egy kisebb akkvariumba berakom a taskamba még haza viszem nem rossz az?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem viheted haza, védett állat.
2017. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fölöttem is írták, védett állat Mo-n eszmei értéke 50.000 Ft(nem egyenlóő a piaci értékkel). Arról nem is beszélve, hogy nem ismered a szükségleteit, ha beteg lesz nem fogod állatorovoshoz elvinni, mert ugye akkor lebuknál, így valószínűleg elpusztulna nálad rövid időn belül. Az állatok nem játékszerek...
2017. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De, rossz, képzeld el: hogy egész életebnem szabadon élsz, erre bedugnak egy is lyukba, csak hogy bámulhassanak. Hiába etetnek, te sem akarnál igy élni...
2017. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem viheted haza, mivel védett. Semmit nem tudsz a hüllőtartásról, haar kinyírnád.
2017. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Az előttem szólók mindent elmondtak, védett és nem viheted haza. Arról nem is beszélve, hogy mint a neve is mutatja ő főleg vízben él és vadászik, szerintem megoldhatatlan is lenne egy ilyen kígyónak a megfelelő élettér kialakítása mert ő inkább eszik halat, békát mint egereket.
2017. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tsorba Kelemen ***** válasza:
Magyarországon többféle sikló őshonos, de mind védett. A pénzben kifejezett (természetvédelmi) érték, csak egy "irányár". Büntetésként ennek többszöröse kiszabható.
2017. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!