Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősöket szabadon lehet...

A teknősöket szabadon lehet engedni? Sos!

Figyelt kérdés
Van 2 királyteknősöm és 2 sárgafülű ékszerteknősöm már 3 éve. Sajnos meg fogok válnom tőlük de nem szeretném elajándékozni egy idegennek, mert félek, hogy rossz kezek közé kerülnek, ismerősöm pedig nincs, akinek kellenének. Arra gondoltam, hogy ahelyett, hogy nagyobb akváriumot veszek nekik, inkább elengedem őket egy tóhoz, ahol szabadon élhetnek, nincsenek úgymond ketrecbe zárva. Elgondolkodtam rajta, hogy éhen halnának, mert megszokták az etetést, de szerintem ez nem lehetséges, hiszem ott van a millió rovar, hal, és a természet adta dolgok, amiket elfogyaszthatnak. Szerintem nagyon örülnének, ha szabadon lennének:) El tudom őket engedni, ugye?
2017. jún. 29. 19:04
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Még mindig nálam vannak, de nem tudom hogy kell hirdetéseket feladni...írni nagyon könnyű. Így is rengeteg dolgom van, persze, ha egy állatot fogadok magamhoz, a gondját kell viselnem, de valaki írja már le, hogy kell hirdetést feladni pl vaterán!! Sokat segítene!
2017. aug. 3. 09:21
 32/34 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem. Most harmadjára írom le fb-s megoldást. Durván két percet venne igénybe és garantáltan jó helyük lenne.
2017. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

[link]


Találtam neked egy ilyen linket. Ők itt mind vízi teknősöket keresnek tóba. A legtöbb hozzászólás már nagyon régi, de a két utolsó komment még viszonylag friss, így azokkal az embereknél be tudnál próbálkozni, hátha van még náluk hely.

2017. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. aug. 10. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!