Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vettem egy kis pézsmateknőst....

Vettem egy kis pézsmateknőst. Mi legyen a neve? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy fiú e vagy lány, még túl pici. Szóval jöhetnek mind a kettő nemből nevek. :D

2017. júl. 18. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Klári.
2017. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként miért kell a mondatok végére röhögő smiley?
2017. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egyebkent miert kell hulyeseget kommentalni? Ha nem tetszik ne nezd oszt kesz :)) :D :D (szmajli csak neked)
2017. júl. 18. 13:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik kommentem volt hülyeség?
2017. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a megfelelő felszerelése(amit erősen gyanítok), akkor lényegében nevezhető Halottnak. A kisteknősök nagy részével ez lesz...


Ha megvan a szükséges felszerelés(80x40-es akvaterrárium, erősebb belső- vagy külsőszűrő, fűtő, melegítő és UV lámpa), akkor bárminek hívhatod, úgysem hallgat rá.

2017. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
60 literes akvarium, szuro, homero, melegito, kavics, kb 20 cm vizmagassag (lehet par centivel tobb) es en csak szeretnem valahogy hivni, de miert van ennyi senkihazi bunko ember az oldalon? kepzeld el sokaig keszultem ra es mindent megvettem hozza ami kell es legutoljara kerult bele.. erdekes emberek vannak, az egyiknek az a baja hogy el akarom nevezni, a masiknak meg az hogy merek irni egy kib.aszott szmajlit a vegere.. istenem :'D varom a tovabbi NORMALIS valaszokat
2017. júl. 18. 13:33
 7/11 anonim válasza:
David
2017. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És miért jó neked, ha Wonderboy17 nevezi el a szeretett állatodat ahelyett, hogy te magadtól találnál ki valamit? Nem kell ma elnevezni, ha 2 hónap múlva jut eszedbe, akkor 2 hónap múlva adsz neki nevet. Időt kell eltöltened vele, hogy magadtól elkezdd majd becézgetni.
2017. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mondjuk Dió ? Jó ez lehet kicsit béna,de szerintem aranyos :)
2017. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyenlore semmi jo nem jutott eszembe de rajta vagyok es csak otleteket kertem.. ekkora problema?

utolso, neked koszi:) 😁

2017. júl. 18. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!