Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tarthatnék kígyót, a...

Hogyan tarthatnék kígyót, a többi lent?

Figyelt kérdés
A szüleim kicsit félnek a kígyóktól és próbálom rávenni őket,hogy tarthassak kígyót az segítene ,ha megsimogatnák és látnák a kígyót

2017. júl. 30. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha jól tudom engedély kell hozzá.
2017. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy beruházás, nemcsoda ha nem akarják a szüleid.
2017. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lipton. ***** válasza:

Miért lenne nagy beruházás?

Kell egy a fajhoz megfelelő méretű terrárium, talaj, tereptárgyak, fűtő izzó, és egy kígyó.

Meg persze eleség neki.

2017. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én királypitont szeretnék,ahoz nem kell engedély,amúgy meg csak nem akarják a kígyót ,a költség nem gond nekik
2017. júl. 31. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Szülőként azt tudom mondani, hogy ha valaki határozottan nem szeretne valamit azt némi simogatással nem fogod megváltoztatni a véleményüket!

Valamint gyereknek soha nem vennék állatot. Nem tudom mennyi idős vagy, de egy királypiton viszonylag könnyen él 15évet. Amikor te tovább tanulsz vagy nem lesz időd rá, valakinek akkor is kell vele foglalkoznia!


Több kérdésnél leírtam már, hogy van egy 12éves lányom. Kutyát szeretne régóta! Nem lesz! Én nem szeretnék kutyàt. Egy gyerek pedig nem tud felelősséget vállalni egy állatért. Mind1 mennyi kölyök kutyát simogatok meg! Neki nem lesz, pedig szeretem az állatokat. Több tucat hüllőt tartottam/tenyésztettem.

2017. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megveszed magadnak, akkor tartsál. Viszont ameddig a szüleid pénzéből élsz, addig ne kérd számon tőlük, hogy miért nem adnak ki pénzt olyan dologra, amit ők nem akarnak.

Örülj neki, hogy a pénz nem akadály a családodban, és ne akard olyan dolgokra elkölttetni, amik nélkül megvagy csak azért, hogy lehessen a haveroknak menőzni vele.

Majd ha különköltözöl, akkor azt tartasz, amit akarsz.

2017. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
36%
Nem egészen ide tartozik, de érdekel: Miért kell neked kígyó? 2 tippem van: egzotikus díszállat / menő. Ha az első inkább szerezz be valami más egzotikus dolgot ami lehetőleg nem élőlény, ha a második, nem lenne jobb egy szőrős kisállat ami aranyos és lehet vele játszani? 19 vagyok de szerintem egy ilyen állat sokkal normálisabb. Megértem a szüleidet, én is irtózom a kígyóktól.
2017. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam, közel egy évig érvelgetett, hogy mennyire szeretne kígyót. Én nem szerettem volna, főleg nem gondozni miután ő megunja. Felhívtam egy-két hüllő kereskedést, és a vezetővel megbeszéltem, hogy a fiam had etethesse meg ezeket a jószágokat.

Közel három órát voltunk ott, számomra nagyon tanulságos kirándulás volt, a fiam végigszenvedte, néha azon csodálkoztam, hogy nem lett rosszul.

2017. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!