Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A pézsmateknőst párban tartsam...

A pézsmateknőst párban tartsam vagy egyedül?

Figyelt kérdés

Most egyedül van,1,5 hete van meg,valószínűleg egy 3 hónap körüli hím.Gondolkoztam azon,hogy kettőt veszek,de ha egyedül jobb neki,akkor nem veszek még egyet.

Előre is köszi:)


2010. máj. 24. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A teknősöknek mindegy, hogy egyedül, vagy társsal vannak, bár az biztos, hogy több inger éri, ha van egy társa is.
2010. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,most próbálom rávenni a szüleimet,hogy vegyünk még egyet,mert már 10 napja megvan,de mindig csak bujkál(de legalább eszik).Tudom,hogy szeretnek elbújni,de azért szeretném látni is néha!Azt is olvastam róluk,hogy a pézsmák inkább egyedül érzik jól magukat,meg azt is,hogy társaságban.De azért csak jobb lesz neki egy társsal:)

És inkább amíg kicsi,úgy könnyebben összeszoknak:D

2010. máj. 25. 15:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért várom még a válaszokat:)
2010. máj. 25. 15:58
 4/7 anonim válasza:
A teknősök társas lények mindenképpen jobban érzik magukat egy társsal !
2010. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi!:)
2010. jún. 20. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 tekim van és jobb ha 2-en vannak. Vegyél szerintem még 1-et!
2010. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már csak apumat kell meggyőznöm arról,hogy a kisállat-kereskedésben rosszul tudják.Ott azt mondták,hogy jobb nekik egyedül,de én mindenhol azt olvastam,hogy egyedül is bírják,de inkább társas lények.És most ti is ezt írjátok,úgyhogy már egészen biztos vagyok benne,hogy jobb lesz neki,ha veszünk mellé egy barátnőt!:)
2010. jún. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!