Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkora a legnagyobb méretű...

Mekkora a legnagyobb méretű hüllő amit lehet Mo-n tartani? Ha adottak a körülmények egy törpe aligátor belefér a dologba?

Figyelt kérdés
hüllő tartás,törpe aligátor,méretek

#méret #hüllőtartás #törpe aligátor
2017. aug. 19. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Engedéllyel bármit lehet. Ha bekamuzod, hogy ilyen olyan állattenyésztő vagy, akkor kaphatsz valamilyen engedélyt.

Egyik ismerősöm pl nagyon akart egy védett fajta gőtét, és kellett szereznie egy "kék papírt", hogy vehessen. de ez kb 15 éve volt, azóta gondolom más a helyzet.

Találj valakit, aki tenyészt törpe aligátorokat nálunk, és kérdezd meg, hogy neki honnan lett engedélye.

2017. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zöld leguánok is hatalmasra nőnek, és azokat biztosra tudom, hogy lehet Magyarországon is tartani.
2017. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megfelelő engedélyel szinte bármit. Viszont az, hogy te kamuzol az engedélyért, felejtős. A törvény világosan rendelkezik a személyi feltételekről stb.

Az aligator tartásnál viszont fel lehet rá készülni, hogy hamar egyedül leszel a lakásban mert azt a szagot amit ezek az állatok tudnak produkálni...

2017. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as Válaszoló:DD

Te lehet hogy pesti vagy én viszont nem. Ki akarna lakásban aligátort tartani?? Lady Gaga??:DD Értelemszerűen vidéken tartanám egy megfelelően elkeritett helyen nem lakásban.....:DDDDD

2017. aug. 20. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:

#3. Válaszoló vagyok!


Nem tudod és nem is tarthatod szabadban. Tudom miről beszélek. Olvass utána mik a tárgyi ill. személyi feltételei az ilyen állatok tartásának.

2017. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Veszlényiadam ***** válasza:
A kínai aligátor bírja a magyar időt
2017. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!