Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyha szeretnék tartani...

ClonMC kérdése:

Hogyha szeretnék tartani otthon leopárd gekkót, akkor milyen eszközök szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
Minden kis apróságot írjatok le

2017. aug. 21. 11:38
 1/2 Veszlényiadam ***** válasza:
Első a terrárium (sivatagi )legyen világítás , UVB lámpa, a terrkóba homokot ajánlott, legyen búvóhelye(ilyeneket be lehet szerezni kereskedésbe) egy faunárium, amiben tartod az eleség állatokat, kell vitamin por és kalcium por. És a gekkók.
2017. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolo nem volt bő beszédü..kell egy terko...a mérete attol fugg hogy hány gekkot veszel..de ezt az üzletbe elmondják.a terkóba kb fél éves koráig papírt vagy kókusz rostot esetleg tőzeget,mert addig nem tud jol vadaszni es homokot is nyel.eleség állat.tücsok de amig kicsi inkabb kulonfele kukacok.lisztkukac.viaszmoly..es tucsok de fontos hogy a tucsok ne legyen nagyobb mint a gekko feje...eleségallatot 2 naponta adj ha tucskot adsz akkor élve illetve az a lényeg hogy ne rakj sokat mivel ha nagyok is es sok is van akkor amikor alszik a gekko akkor megcincaljak a tucskok a gekkot (ez akkor van mikor a tucsok 2 napja bent van vagy tobb nem kap enni stb. es akkor...de az enyemmel ilyen nem tortent) az eleség allatot vitamint porozzuk.kalcium nem feltétlenul kell...de jo ha van..uvb lampa mindenkepp...es egy tévhit: mindenki azt hiszi hogy az uvb lámpat telen kell hasznalni mert fázik a gekko,nem igaz...a gekko telen telel,és ezért nyáron kell neki..most kiprobaltam es nyáron bekapcsoltam és kifekudt napozni...buvohely mindenféle keppen kell..ennyi jutott eszembe..ha érdeklődni szeretnél valamirol nyugodtan irj privatba...1 es fél éve vagyok leopárd gekko tarto ugyhogy tapasztalt vagyok...remélem segitettem
2017. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!