Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha a teknősötök tojást rak,...

Ha a teknősötök tojást rak, ti meg szoktátok enni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem mert nem élelmiszer. Miért te meg szoktad?
2017. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam minden teknőstojás ehető és finom.
2017. aug. 26. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
A nálunk élő hobbi teknősök tojása igen kicsi és szerintem ha ehető formájában akarnád frissen kéne beszerezni amikor megtojja, nem amikor már fejlődik. Más, nagy teknősök tojása pedig ezer százalék hogy védett, ahogy a mocsári teknősé is ami egyedül honos nálunk.
2017. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 1600-as években, a tehetős családok körében ínyencség volt a teknőshús. Akkor még a mocsári teknősöket tálalták fel Ma is rengeteg recept van neten, amiben a teknős feldolgozása szerepel. Régi szakácskönyvekben is leírják lépésről lépésre a különböző fogások elkészítését. A mocsári teknős helyét átvette, az ékszerteknős gasztronómiai hasznosítása, a húsa és tojása is fogyasztható, főzve és nyersen is.

[link]

2017. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy teknős tojást rak, sztem az nem lehet akkora bűn, hogy ezért meg kéne őt enni.
2017. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tojást nem. A teknőst igen. Probléma megoldva. :))
2017. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!