Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerülne összesen?

Mennyibe kerülne összesen?

Figyelt kérdés
Szertnék vototlás gekkót már mindent tudok csak az árakkal vagyok hadilábon úgy körübbellül menyire számítsak ha semmim sincs hozzá ?

2017. szept. 20. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A terrárium kb 10-15 ezer, gekkó kb. 5 ezer, aljzat 2 ezer, műnövények búvóhelynek kb 4 ezer, vitamin, kaja, permetező kb 5 ezer. Szóval olyan 20-30 ezer forintból ki lehet jönni belőle.
2017. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom, hogy az első válaszoló ezeket a számokat honnan húzta elő de kíváncsi lennék rá!


Terrárium: amilyet akarsz annyiba kerül. Csillagos ég a határ.

Vitaminokból a minőségi az 5-6k/doboz.

Vitrolásoknak van külön gyártott kaja. Megtalálod a neten.

Maga az állat nagyon változó árfekvésű 8-10k szaporítónál. Egy szexált állat jó tenyészetből ennek nagyjából duplája.

2017. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lipton. ***** válasza:

Megfelelő méretű terráriumot tudsz venni használtan is, olcsóbban, nagyon fontos, hogy jól szellőző legyen!

Aljazat kb 1-2 ezer ft, attól függ mit akarsz bele rakni.

Igazáből a világítás része a drágább, kell egy UVB izzó és egy melegítő lámpa, de ez sem egy vagyon.

Plusz tehetsz be nekik élő növényt, mondjuk fikuszt, és mászóágakat!

Etetni megfelelő méretű tücsök, csótány...

Gyümölcspép, a tápokat szerintem fölösleges megvenni.

És a jó minőségű vitamin sincs 6 ezer ft, 2 ezerért már minőségit kapsz.

2017. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen tehát ha jól ertem ezy 30 ezerböl ki kell hogy jöjjek
2017. szept. 21. 15:23
 5/8 Lipton. ***** válasza:
Igen, annyiból már lehet gondolkodni, variálgatni.
2017. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves lipton! Engem kifejezetten érdekelne ez a 2.000huf-os "minőségi vitamin". Legfőképpen azért mert a prémium termékeket a hüllős világban a nagy vízen túlról rendeljük és sehogy se akarják nekünk idehozni ennyiért.

Valamint érdekelne, hogy egy eredendően éjszakai állat ami lombkoronaszint alatt éjjel éli le élete nagy részét, nagyjából nulla UV-B mellett, miféle jótékony hatással van rá a folyamatos nappali megvilágítás?


20év hüllő tartás után is tanul valamit az ember gyereke úgy látszik!

2017. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lipton. ***** válasza:

20 év ide vagy oda, érdekelne, hogy mi szerint választasz vitamint.

És hiába, hogy éjszakai állat, mindenképpen jót tesz neki az UVB fény, én kompaktot nem sajnálnék tőle.

2017. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"érdekelne, hogy mi szerint választasz vitamint."

-Sok vitamint végig próbáltam, de ami a végleges maradt és nagyjából minden valamire való tenyésztő is használja azok a Rep-Cal vitaminjai.


"És hiába, hogy éjszakai állat, mindenképpen jót tesz neki az UVB fény, én kompaktot nem sajnálnék tőle."


-Akkor elárulok valamit. Vannak állatokat akiknek teljesen mind1, hogy mivel világítasz felettük. Az egyik ilyen állat, a vitorlás gekkó. Éjszakai állat lévén teljesen más rendszerben építi be a szervezetébe a vitaminokat/CA-t, szemben pl a kaméleonokkal amiknek elengedhetetlen a minőségi UV-B világítás mert nélküle nem tudja beépíteni a szervezete a CA-t pl és kezdődnek a tojás visszatartási gondok, és a nyelve is elhal teljesen.


A kompakt uv-b-ről meg annyit,h 2 hónap után kuka, de addig se ér sokat.

2017. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!