Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van-e olyan béka ami akár egy...

Van-e olyan béka ami akár egy nyulat is képes megenni?

Figyelt kérdés
Biologia órán ez volta téma a gimimben és én marha feldobtam a tanárnak ezt a kérdest es feladta nekem, hogy ha nem kap rá választ akkor egyest kapok ... és sehol nem találtam erre a kérdésre választ szóval ha válaszoltok előre is köszi!!!

#nyúl #béka #ragadozó #nyúlhús #békaésnyúl #óriásbéka
2017. okt. 10. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A válasz: Nem.
2017. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt írnám, hogy igen. Van, amelyik béka képes megenni kisebb rágcsálókat s madarakat, egy újszülött törpenyúl garantáltan nem okoz neki akadályt.

Egy hatalmas nyulat pedig úgysem eszik meg egyik béka sem.

Szerintem egy normál, kisebb méretű fajba tartozó felnőtt nyulat sem. Éltek régen gigászi békák, azt hiszem, de ma már annyira nem durva a helyzet.


Ha a tanár nem hatja meg a kisnyulas válasz, akkor igazságtalan... Rendes tanárnak minimum határeset és elfogadja...

2017. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán létezhet ilyen béka. De gondolom a tanárok valami konkrét fajtája lesz kíváncsi meg részletekre.
2017. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az agavarangy, az afrikai kecskebéke és a góliát béka simán megnő két kilónál is nagyobbra. Durva.


Egy normál felnőtt nyulat ha nem is, de valami törpenyulat, esetleg egy fiatalabb nyulat biztosan képesek elfogyasztani.

Az már más kérdés, hogy mennyire gyakran teszik meg ezt, nyilván kevés erre a precedens, de éppen megtörténhet(ne).

2017. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem hinném hogy esznek nyulat, de találtam neked valami érdekeset. [link]
2017. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!