Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem akarnak a teknőseim...

Miért nem akarnak a teknőseim zöldséget és gyümölcsöt enni?

Figyelt kérdés
Csak bogarakat és hajlandók enni két hete vannak nálam és már megszokták a környezetüket.De csakis húst hajlandóak enni.Se zöldséget,se gyümölcsöt nem.
2010. máj. 30. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen teknőseid vannak? A görög tekik esznek gyümölcsöket meg zöldséget, de az ékszer tekik, mocsári stb. azok húsokat esznek. Szal, ha görög tekid van akk vidd el állatorvoshoz, ha pedig másféle akk ne aggódj, mert húsevők!:) Bár néha megeszik a salátát, paprikát is kell nekik is a vitamin, de főleg húsevők:)

További szép napot!:)

szia:)

2010. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ékszer tekim van elfelejtettem odaírni:)

köszönöm a gyors választ:)

2010. máj. 30. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert ragadozó teknőseid vannak. PL. ékszerteknős.
2010. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nagyon szívesen:) akkor ne aggódj!:) ők húsevők:) akk kezdj el aggódni, ha nem esznek majd húst akk gond van:) nyugodj meg, húsevők:) nekem is van már 15 éve ékszertekim nem is egy:) úgyh nyugi, minden rendben van velük:)

örülök, h segíthettem:)

szia:)

2010. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak húst esznek,akkor biztos vízitekik.Az én pézsmatekim 4cm-es,ő is 2 hete van nálam,csak húst eszik,szóval ez nem gond,amíg kicsik,szinte egyáltalán nem esznek növényi eredetű kaját.Az ékszertekik nagy korukban fele-fele arányban esznek húst és növényt.Az én pézsmám még nagy korában is főleg húst fog enni:)
2010. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, vízitekik, írta a kérdező, h ékszertekik:) azok meg vízi tekik:))
2010. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek idősebb korukra szoktak rá a növényekre. Slaáta,hinár stb. Az egyik cska csipeget belőle,ő még mindig inkább halat,csigát,rovarokat kajál,a másik viszont nagyon sztereti a zöldségeket.:) Amúgy én csak télen tudom nyomonkövetni miből mennyit esznek mert nyáron a kertben vannak egy tóban,ott meg aztán tényleg mindent megesznek,mert sosincs bogár belefulladva a vizbe,se falevelek, cska üres csigaházakat találok maximum..:D
2010. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik szárított rovarokat (haleledel), azt szeretik. Adhatsz nekik élőt is.
2010. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én tekim csak akkor eszi meg a salátát meg ilyeneket, ha az első falatot picit benedvesítem és beleszoktam "mártani" a rendes kajájába (pl szív-mix vagy halacskák) és akkor a szaga olyan lesz. De ezt elég csak az elsö salátadarabnál a többit már simán megeszi.
2010. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en ekszerteknoseim se esznek se zoldseget, se gyumolcsot.
2010. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!