Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen eledelekkel etetitek...

Milyen eledelekkel etetitek az ékszerteknőseiteket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt lehet eprészkedni

2010. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szárított hallal és néha zöld félével.
2010. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igaz, nekem tarajostekim van, de amit minden tekinek kell adni, mert fő eleség a hal. Ezen kívül én szoktam neki adni apróbb rákocskákat, szívmixet (ezt nagyon imádja) almát, banánnak, azt a vékony kis valamilyét, mert a többit nem eheti meg. Narancsot is szereti.
2010. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ketnaponta esznek friss halat, kagylot.Ezenkivul kapnak szaritott rakot, szoktam nekik venni szivmixet, tubifexet, ilyen teknosoknek valo nasikat:-) Nagy ritkan adok nekik csirkemellet is, de szinte mindig halat esznek.A zoldseget, gyumolcsot egyaltalan nem eszik meg( az enyemek).
2010. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Minyon_LL válasza:
Nekem 2 vörösarcú ékszertekim van. 9évesek semmi bajuk. Nem adok nekik szárított kaját (unokatesóm azt adott nekik.. fél év után meghaltak). 4 naponta kapnak fagyasztott halat, szívmixet páncélerősítő cseppel, fagyasztott tengergyümölcsei, fagyasztott rák.
2010. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor tekiknek is lehet kapni ugyanúgy fagyasztott eleséget, mint a halaknak?

Köszi mindenkinek a választ!

2010. jún. 3. 10:44
 7/12 anonim válasza:
Én szoktam neki legyet fogni, de nagyon szerette a májusi cserebogarat is, meg a tücsköt (persze élve). Amúgy legtöbbször szárított rákot kap.
2010. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik valaszolo a normalis kajakra gondolt(hal, kagylo) fagyasztva.Nem hiszem, hogy direkt teknosoknek fagyasztjak le.
2010. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Minyon_LL válasza:
A fagyasztott kishal ami egyedül teknősöknek van :) a többit boltban veszem és rendes kaja..
2010. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Beatrix17 ***** válasza:
Boltban kapható száritott halat,kukacot,stb.Vagy ha jól akarod tartani,vegyél neki fagyasztott tengeri halat-ami persze nem panirozott,fűszerezett!!Az enyém imádta!Salátát és ilyesmiket is adhatsz!Az enyém párizsit is kapott!
2010. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!