Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ezt a gyíkot hogyan lehetne...

Ezt a gyíkot hogyan lehetne megvenni, ha nagyon szeretném, és nem hagyja az oldal, hogy üzenjek az illető személynek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindig kéri a telefonszám-hitelesítést, és ha beírom, csak kódot ír. És el kell telefonon küldeni a kódot, de valamelyik nap és ma megpróbáltam, de "az üzenetet nem sikerült továbbítani".... Pedig nekem fontos(lenne).... Szóval akkor hogy legyen?
2017. dec. 12. 11:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Viszont(ha ez számít)én csak egyet szeretnék ebből megvenni
2017. dec. 12. 11:38
 2/7 A kérdező kommentje:
2017. dec. 12. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg próbáld újra később...
2017. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj az oldal ügyfélszolgálatának, hogy nem tudod felvenni a kapcsolatot az eladóval. Már ha jól értem a problémádat, ami végülis nem az állattal kapcsolatos, hanem informatikai.
2017. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rákattintasz a hirdetésre

megjelenik a hirdetés

a bal felső sarokban a képek felett "Székely Péter László további hirdetései »" feliratra kattintasz és az ott lévő oldalon már megjelenik a hirdető telefonszáma

2017. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösziiii!
2017. dec. 12. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
vagyis a jobb felsőben, de akkor így is sikerült...
2017. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!