Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kettő királyteknősöm van de...

Lacika23 kérdése:

Kettő királyteknősöm van de még picik 5-6cm-ek! Elég nekik véglegesen egy 75x50x50es terrárium? Vagy újat kell majd nekik csináltatnom?!

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nagyon kicsi, főleg kettőnek.

még egyetlen példánynak is kell egy minimum 120x70-es, és legalább 25-30 cm vízmélység.

Főleg, ha akár egyik is nőstény, mert az megnő 25 cm-es páncélhosszra is.

Ha a mostani méretüket megduplázzák, készíttesd el nekik a végleges terráriumukat.

2017. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2017. dec. 15. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Még arra figyelj, hogy bár ezek a tekik elég jól tarthatók együtt/csoportban, ivaréretten van, hogy a hímek piszkálják egymást. Nem mindig, de nincs rá garancia, hogy nem.

Ilyenkor 2 lehetőség van: szétszeded őket, vagy nagyobb helyre teszed.

De nagyobb az esély, hogy megfelelő méretű helyen elvannak egymással. Észre fogod venni, ha nem.

2017. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyenlőre nagyon szeretik egymàst együtt napoznak meg mindenhova együtt mennek! a pici olyan 5cm a nagyobb az olyan 6-7cm! szted meddig lesz nekik még elég ez a terrárium méret?
2017. dec. 15. 08:48
 5/7 A kérdező kommentje:
végülis együtt nőnek fel mert mindegyik pici ugymond még
2017. dec. 15. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a terrárium még most oké, de már kezdj el gyűjteni és cseréld le dupla ekkorrára az akváriumot.

Pár hónapon belül ki fogják nőni a mostani helyüket.

2017. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha értem értem akkor majd ha még egy félszer ekkorák lesznek akkor lecserélem szerintem
2017. dec. 15. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!