Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen aljzat kell görög...

Milyen aljzat kell görög teknősök alá?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi (:
2017. dec. 27. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak éa kizárólag kerti, vagy erdei föld.
2017. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Állatkereskedésben mást ajánlottak de utánajártam és ezek szerint nem értettek hozzá ):
2017. dec. 27. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben segg hülyek sajnos, az alapokat sem tudják legtöbben + leakarnak húzni, hogy vedd meg náluk, inkább szenvedjen az állat, de legyen bevétel. Undorító.


Ha van kedved, közösségi oldalon vannak teknősös csoportok, ott is lehet tanulni, kérdezni, ahol tapasztalt emberek vannak és segítenek. :)

2017. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kincsesne ***** válasza:
0%
Úgy sejtem, aljzat bizonyos villamos eszközök alá kell. A háziállatok, szobai kedvencek alá "ALOM" kell. A lovak, tehenek alá szalma. A tengeri malac alá fű vagy forgács, - ahogy ismerősömnél láttam. A teknősbéka fürdeni is szerethet, neki nyilván a kerti vagy erdei föld is alkalmas lehet alomnak... - de nem aljzatnak.
2018. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászólónak üzenem, hogy az összes állatkereskedésben aljzatnak nevezik a teknősök alá szánt "almot". Találtam olyat is kereskedésben, amiben föld és kalcium volt. Aljzatnak hívták. Az "alom" megnevezés szerintem nem helyes. Beléptem teknősös csoportokba is, (köszönöm az ötletet, utolsó előtti hozzászóló (: ) ott is aljzatnak nevezik. Szóval ebbe is teljesen felesleges és értelmetlen volt belekötnöd. Inkább egy olyan embernek "hiszek" ez ügyben, aki terrarisztikával foglalkozik. Egyébként meg teljesen mindegy. Még ha lenne valami abban amit írtál lett volna értelme.. annyira szeretem az ilyen okoskákat (:
2018. jan. 5. 19:39
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Igen, ezek között van egy kis különbség..

2018. jan. 5. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!