Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan győzhetném meg anyáékat...

Hogyan győzhetném meg anyáékat, hogy legyen egy királypitonom? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Nos.. Mi emeletes házban lakunk, és szeretnék egy királypitont. Anyáék azt hiszik, hogy ez büdös(mármint a széklete, meg a pisije), pedig nem az... Meg olyanokkal jönnek, hogy ők nem fognák meg mert félnek tőle.. És akkor még a ráadás: Volt már állatod (igen egy hörcsög) és azt sem gondoztad. Én erre mindig azt mondom, mert kicsi voltam még... De ez nekik nem elég, pedig hiába mondom, hogy egy hetente kell etetni, nincs vele baj. De ők erre sem kapják fel a fejüket, kérlek segítsetek! segítsetek! Aki segít, az egy Isten, imádni fogom! És az olvasóknak további szép napszakot kívánok!

2018. jan. 9. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Felejtsd el!
2018. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De miért?
2018. jan. 9. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Anyáék azt hiszik, hogy ez büdös(mármint a széklete, meg a pisije), pedig nem az... " Nem hát, a kígyók rózsaillatút pottyantanak. A kígyóknak alapból van egy jellegzetes szaguk . És én se engednék olyan állatot a házamba amitől félek. Ha tényleg nem gondoztad az előző állatod, akkor pláne nem. Kicsi voltál? Hány éve volt ez?
2018. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miėrt felejtsd el? Panelba laktok. Tudsz megfelelő helyet szorítani neki? Tudod fenntartani a kellő követelnėnyeket a terráriumban? A többiek nem akarják. Te ki tudod fizetni mindazt amivel jár? Sokáig ėl... Viszed magaddal ha úgy van stb stb stb
2018. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsesz, de nem ilyenekre vártam :(
2018. jan. 9. 20:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam rajta de úgy döntöttem nem. Persze lehet vele vagizni meg minden... Nem mondom hogy nehéz a megfelelő körülményeket biztosítani neki, mert nem az. De sok pénzbe kerül. Törődni kell vele, a terráriumot tisztán kell tartani, eleségállatért el kell járni. Illik kézbe venni is, ha nem akarod hogy harapós legyen. Bár az egyik legszelídebb kígyófajtának mondják, akkor is egy kígyó, és mint olyan, a legostobább állatok közül való, ha véletlen valamit összefogdostál le fogja pottyantani hogy a gazdája vagy, meg fog harapni mint a ssszzar. Ezek után is a kis kedvenced lenne? Ha orvosra van szüksége na az sem lesz olcsó. Természetesen mindezt a szüleid állnák gondolom. És első hüllőnek amúgy is? Nem kéne.
2018. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kábé 20 évig él. Te hol leszel 20 év múlva?


Nagyon nem biztos, hogy magaddal tudod vinni, ha pl. egyetemre mész. Szüleidre nem hagyhatod, ha félnek tőle, le kell passzolnod valakinek örökbe. Hajlandó lennél rá?

2018. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádéknak, hogy 12 évesen már jogod van egy királypitonra. Sőt, pár is kellene neki, hogy ne unatkozzon egész nap. Egeret meg majd te fogsz nekik, hogy ne az ócska tápot rágják. Takarítasz is, meg mosol is. Meg persze tanulsz is, mert valamit valamiért. Szóval ilyeneket mondj.
2018. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most mennyi idős vagy?

Amúgy meg. Ha annyira szeretnél egy királypitont, akkor csináld a következőt.

18 évesen ha megvettél mindent ami ehhez az állat tartásához szükséges, ha magad képes vagy ellátni, és felfogni, hogy akár 20 évig is a kis házi kedvenced lesz, akkor miért ne lehetne.

De a szüleidet ne akard rávenni.

Én sem engedném meg a gyerekeimnek, főleg, hogy 14-17 évesek, mert tuti, hogy mire egyetemre mennek a nyakamba maradna.. Ezért nem akarják a te szüleid sem. Mert nem akarnak felelősséget vállalni egy kígyóért.

2018. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
NAhh végre voltak normális válaszólók
2018. jan. 10. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!