Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Maracuya viváriumba?

Jucinene kérdése:

Maracuya viváriumba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék egy viváriumot épiteni, mar megterveztem, epp egy szőlőtőkét próbálok megfelelővé varázsolni, mar lepucoltam, kifoztem, mar csak aztatni kene. Van 6 kis maracuya palantam, szepen novekednek, azokat betehetem? Vagy túl sok pára lenne ott nekik? Meg lattam nehany pafranyt nehol, milyet lehet betenni? Egy utolso kérdés, gyászos gekkón kívül valamilyen gyíkszerű élőlény amit egyszerű beszerezni/tartani, és milyen vitaminokat kell nekik adni? Előre is köszi, bárminemű választ!

2018. jan. 15. 17:52
 1/4 Platypus ***** válasza:
Szerintem nem túl kivitelezhető. A maracuja szép nagy kúszónövény, de a levelei sérülékenyek. A növénynek megfelelő méretű viváriumban teljesen elveszne egy egész gyászos gekkó kolónia is, arányosan nagy állatok viszont összetörnék a leveleit. A többihez meg előbb inkább találd ki, milyen állatot is szeretnél. Úgy egyszerűbb növényeket és vitaminokat ajánlani.
2018. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilmeregbekakt szeretnek majd kesobb, ezért jött az ötlet is eredetileg, de az nem megvalósítható még pár évig. A gekkók meg kijönnek a nyílméreg békákkal, ezért gondoltam rájuk elsősorban
2018. jan. 16. 06:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én javaslom a zöld anoliszt és az aranyporos nappali gekkót, vagy kék bambusz nappali gekkót! Esetleg még ékszergyík(nagyon igénytelen)
2018. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amiket írtál az mind afrikai/madagaszkári gyík, és tudtommal a nyilmereg bekak del-amerikaban oshonosak, nem tudsz valami onnanszarmazo kistestű gyíkfélét?
2018. jan. 17. 19:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!