Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agámám celluxragaszt...

Szakállas agámám celluxragasztót vett a szájába (kihorgásztam utána). Lehet ettől baja?

Figyelt kérdés

#gyík #lebetegedhet
2018. jan. 23. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk a vegyi anyagok kioldódtak a szájába vagy valami....
2018. jan. 23. 10:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.Ha nem nyelt le magából a celluxcsíkból egy darabot, mert attól a fóliától lehet. De felvetődik a kérdés, hogy került a szájába? Attól lehet igazán nagy baja, ha felelőtlen hozzánemértő gazdája van.
2018. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nyelte le a műanyagot nem lesz baja. Azért technokollal vagy palmatexel ne etesd meg mert azt nem éli túl.
2018. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sétált az asztalon; és észrevettem az ottfelejtett, már kidobandó ragidarabot, amit bevett a pofájába, és persze kivettem a szájából utána. Ilyen még nem volt; eztán jobban figyelek, hogy kidobjam, mielőtt kiengedem sétálni a gyíkot.



Na mindegy. most voltam vele állatorvosnál; megvizsgálták, utána azt mondták, nincs a gyomrába se, a szájába se semmi baj.

2018. jan. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!