Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SEGÍTSETEK A sárgafülű ékszert...

SEGÍTSETEK A sárgafülű ékszerteknőseim hasi PÁNCÉLJÁN NÉHÁNY KIÜTÉS SZERŰ DOLGOT észleltem. MI A FENE LEHET EZ?

Figyelt kérdés

Nőstény 2011-óta megvan (akkor még egész pici volt, korát tekintve legfeljebb 9 éves lehet) Van lakótársa szintén nőstény mindig is együtt éltek.

Ma észrevettem a hasi páncélján rozsda színű pöttyöket kicsi, kör alakúakat illetve oválisakat, méretük nem nagyobb az emberi pattanásnál, sőt van néhány olyan is amely pont úgy néz ki mint egy pattanás, ha közelebbről megnézzük kis rozsdaszínű köröcskék vannak rajta, de nem dudorodik ki, olyan mintha ráfestették volna. Viselkedése: élénk, egyfolytában tapossa a vizet és nincs étvágya. Az imént ellenőriztem a másikat is és neki is vannak, de sokkal kevesebb. Viselkedése: teljesen nyugodt, mint mindig, de neki sincs túl nagy étvágya.Mi lehet ez? Mennyire vannak életveszélyben? Kérlek segítsetek, mert nagyon fontosak számomra.



2018. jan. 25. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azta :O

Gratulálunk neki :D

2018. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!