Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a baja a gabona siklomnak?

Mi a baja a gabona siklomnak?

Figyelt kérdés
Par napja megfigyeltem, hogy halványabb a színe, es szinte egésznap mégsem mozdul, csak dekkol a bujkalojaban, nagyon aggódom erte :( szerintetek, ez a vedlesnek a jele? Nem. Merem etetni sem mert ha jol tudom. Ilyenkor nem lehet de nemvagyok biztos abban sem. H vedleni készül kérlek segitsetek
2018. jan. 26. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát most vagy vedlik, vagy "ivarzik" (a helyes megnevezés nem jut eszébe sry)

De biztosan egy olyan orvos tudja megmondani aki ért hozzájuk, inkább vidd megnézetni és ha oké csak akkor adj neki egérkét vagy pateszt, amivel etetsz, ha minden oké, és a doki is meg engedi.

2018. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Inkább ne piszkáld ilyenkor. Ha parázol, fotózd le és rakd ki ide vagy más kérdezős oldalra, fórumra, FB-re vagy akárhova ahol mások is látják és akkor kapsz megalapozottabb tanácsot is. De kép nélkül is 99% hogy egyszerűen vedléshez készülődik. Akkor se lepődj meg, ha a szeme totál behomályosodik. Etetni etethetsz ha elfogadja(általában nem szokták), de azzal is számolj, hogy ilyenkor idegesebbek a kígyók. Általában békés állatok is odakaphatnak.
2018. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a szeme is be homalyosodott!! Akk. Megnyugodtam. Irom h vegul mi lett :)
2018. jan. 27. 01:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedleni fog! Permetezz be a helyére 1x-2x vízpermetezővel!
2018. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!