Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kéknyelvű szkink vagy szakálla...

Kéknyelvű szkink vagy szakállas agáma tartása?

Figyelt kérdés

Mindkettő nagyon tetszik csak nemtudok dönteni melyiket tartsak...

Utána olvastam mindennek(még angolul is) ami a tartásukkal kapcsolatos,vannak hasonlóságok pl.mindkettő szelíd(ha lehet mondani egy hüllőre,hogy szelíd) a táplálásuk is hasonló,de tudom hogy a szkink beszerszése macerásabb és az ára is drágább,de ettől függetlenül nem tántorított el a gondolat,hogy tartsak egy példányt.Az agáma meg nagyon népszerű kis házikedvenc így kicsit ezért is vonz jobban a szkink mert sokkal ritkább mint az agáma és jobban vonzanak engem a ,,nem hétköznapi dolgok'',persze agámák között is vannak ritka színárnyalatok ami miatt mellettük is kitartok.

Nem ez lenne az első hüllőm,gabonasiklókat valamimt egy pitont is tartok így van tapasztalatom e téren.Egyelőre sajnos nemtudok mimdkettőt tartani ezért is szeretném kérni a véleményeteket,hogy melyik lenne az ideálisabb választás.

Előre is köszönöm!


(Ui.: bocsi a hosszú szövegért és a fura stílusomért:3)



2018. jan. 29. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Legyen szakállas agámád, azok nagyon cukik! Nekem is van egy 3 évesem!


[link]


[link]


[link]

2018. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!