Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görögteknős tartása?

Görögteknős tartása?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon egy görögteknőst! A tartásával kapcsolatban minden ötletre vevő vagyok!

- Én csak 1db-ot szeretnék

- UV-B-lámpám van!

+ egy 80 l-es terráriumom!

Tisztában vagyok vele, hogy nem elég neki a 80 l, de júnisban tudnék neki venni akár 150-200 l-eset is! Ja és még az érdekelne, hogy menhelyen lehet-e kapni!



2018. febr. 5. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden ötletre? Jó. Ha honvágya van, meg kell tanítani a görögteknősnek a Zorba táncát, és attól megnyugszik.
2018. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy hány literes a terrárium, nem hal ez...

Az alapterület a lényeg. Nekem pl. 80 literes akváriumban vannak halaim, az alapterület 60x35 cm. No, EZ nagyon kicsi egy görög teknősnek, talán csak egy bébinek nem, pár hónapos koráig.

100x60 cm-ben gondolkodj legalább, ha nyáron kifutóba tudod kintre tenni. Ha nem, akkor nagyobban.

2018. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40-60 000 Ft között kaphatóak, chipelni kell és fél évente fotót küldeni
2018. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha elkerítenék neki 2 négyzetméternyi részt! Van ilyen nagy kör alakú kutyakerítésem
2018. febr. 6. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Az is jó, de tegyél a tetejére macskahálót a macskák, madarak miatt... Nem drága.

De mielőtt belevágsz kérj tanácsokat teknősösöktől, a terrarisztika börze oldalán nézelődj!

2018. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Úgy lesz! Esetleg valaki tud nekem ajánlani egy jó tenyésztőt?
2018. febr. 6. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a görög teknős remekül ás?

Tehát ha a kertbe kirakod egy sima kerítéssel bekerítve, könnyen előfordulhat, hogy egyszer csak volt teknős, nincs teknős...

2018. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A lakásban állítanám fel a kerítést
2018. febr. 7. 21:36
 9/10 Katalinkaszáljel válasza:
Budapesten van Fodor Atilla(ő tényleg így írja a nevét, nem úgy hogy Attila) 10000 egy kisteknőc CITES engedéllyel.
2018. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katalinkaszáljel válasza:
Veszprémben meg van Tuczai Erika, ő meg a Atilla tekijeit adja el. Ó amúgy az anyukám. ☺
2018. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!