Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Király teknősnek vettem ma...

Király teknősnek vettem ma víz melegítőt, de nem érzem, hogy melegítené a vizet. Ilyenkor hogy tudom meg nézni hány fokos a víz?

Figyelt kérdés
Az akváriumban kb. 5 liter víz van és a melegítő fektetve van, de nincs hőmérőm. Tanácsokat és segítséget várok!Vagy kell egyáltalán melegítő?
2010. jún. 8. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben melegitő? Szerintem az csak télen kell, de ha fütött lakásban tartod őket, és lámpa alatt "napozni" tudnak, akkor még az sem biztos hogy kell.
2010. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig bekapcsolva hagyom,enyém is fektetve van,termosztátos,szóval ha 25 fok fölé megy a víz hőmérséklete,akkor magától kikapcsol,ha 25 fok alá megy,akkor megint bekapcsol.

Én is mindig hidegnek éreztem a vizét,ezért vettem egy hőmérőt,és tényleg 24-25 fokos a vize(ennyi elég a tekimnek,nekem pézsmatekim van).Ha a tiéd nem termosztátos,és elég meleg van a lakásban,akkor nem kell bekapcsolnod,de azért vegyél egy hőmérőt,hogy biztosra tudd,hogy elég meleg e a vize.:)

2010. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. jún. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!