Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vízi agámám hányt. Mitől lehet?

Vízi agámám hányt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Felnőtt nőstény, és lehajtotta a fejét, majd a szájából "záporozott" egy sűrű, sárgásbarna anyag. Mi ez? Ugye nem betegség?

2018. márc. 10. 09:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Kivettem tőle a hányást. Amúgy zöld víziagáma.
2018. márc. 10. 09:53
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem baj, csak viccelt.
2018. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hü..lye!


De mostmár azt szeretném kérdezni, hogy ha nem viszem orvoshoz is meg lehet gyógyítani?

2018. márc. 10. 10:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki adjon már egy hasznos kommentet!:( Ne viccelődjünk már, ez komoly dolog!
2018. márc. 10. 11:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretem szegény zöld víziagámámat, örülnék, ha nem lenne beteg. Főleg ne haljon meg, még olyan kb középkorú, a halálhoz nagyon fiatal....
2018. márc. 10. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egzotikus állatokkal foglalkozó állatorvost, és hívd fel első körben telefonon.
2018. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap a zöld víziagámámmal orvosnál egy közeli városba, és azt mondta a néni, hogy valószínűleg bezabálhatott. Akkor máskor nem hagyok bent nála eleséget egész napra(ebből tanulva,ugyanis biztos ezzel volt a gebasz)!
2018. márc. 12. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!