Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A királyteknösömnek hártya...

Tamylla kérdése:

A királyteknösömnek hártya van a szemén. Voltunk állatorvosnál és kapott szurit. Azt mondta kb.2-3 hét amire újra látni fog. Csak az a baj hogy nem akar enni! Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tudtok tanácsolni, hogy egyen?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta hogy "kényszer etessük" adott fecskendőt is hozzá! De ez olyan kegyetlen dolog? Valaki valami tanácsot?

2018. márc. 17. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az lenne kegyetlen, ha nem ehetne semmit. Hidd el így jobb lesz neki!
2018. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekünk az egyik teknősünknek már kb. 6 éve mind a két szemén hályog van, kezelték, de azóta sem javult. Először elkeseredtem, de aztán észrevettem, hogy mégis lát. Nekem sem evett vagy egy hétig, de aztán rendbe jött. Egy teknőst nem tudsz megtömni, hagyjad, hátha az injekció miatt nem eszik és pár nap alatt rendbe jön.
2018. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak fagyasztott halat adj neki, valahogy azt kéne pépesiteni. Mekkora helyen van? Mit kapott eddig enni?
2018. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kap enni,fagyasztott halacskából kap turmixot. Csak sajnálom így etetni. Tudom hogy muszáj. Valahol azt olvastam ,hogy a teknős amig nem lát rendesen nem is eszik.

Ezért gondoltam hátha van valakinek ilyen jellegű tapasztalata!

Egyébként a teki két hete az enyém. Az elöző gazdija elhanyagolta. Most van nagy akváriuma,melegitő és uvd lámpájai is. Csak ez a betegsége ne lenne...

2018. márc. 17. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja értem. Sok szerencsét, hátha meggyógyul. Ajánlom Facebookon a Teknősbarátok csoportot, ott sok tapasztalt teknőstartó van.
2018. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!