Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Bent hagyhatom egy papíron a...

Bent hagyhatom egy papíron a kiolvadt egeret a kígyómnak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

A rövid válasz: nem.


Hosszabban:

De miért hagyod ott? Túl sokat vettél ki? Nem kellett neki? Vagy még nem olvadt ki teljesen?


Szerinted mi lesz a kiolvadt egérrel a terráriumban? A kígyó ránézéssel tartósítja? Vagy becsomagolja a papírba? Te is tudod, meg fog romlani néhány órán belül.


Dobd ki a fenébe a papírral együtt. Tedd az egészet egy zacskóba, csomózd össze hogy ne jöjjön ki a szaga és vidd ki a kinti kukába.

2018. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most vettük és nem tudom mit kapott utoljára és mivel állandóan kidugdossa a fejét azt gondoltam éhes. Most olvadt ki de akk reggel ne próbáljam meg? Egyébként szuper mert tuti meg van fázva mivel tátog.
2018. ápr. 16. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Sípoló/kattogó hangot ad ki és váladékot az orra? Melegítő lámpa megy neki?
2018. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kattog és váladékozik, szerintem csak kezdetleges vagy a fene tudja. Minden esetre ásítgat kb 3-8 percenként. Nem nagyon értek hozzá, majd jövő héten megint olvasztok ki neki egeret. A lámpa megy, kb 15 órát most neki, alatta lévő melegítő nincs sajna.
2018. ápr. 16. 20:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg még az lenne a kérdésem, hogy honnan tudjam, hoy éhes-e? Most mocorgok a terráriuma előtt és rendesen előjött pedig félénk bár lehet csak lámpa visszakapcsolásért kuncsorog. Majd két nap múlva megint megpróbálom szerintem etetni. Az eddigi válaszokat is köszönöm!
2018. ápr. 16. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha esélyes, hogy megfázott, akkor minden melegítő legyen bekapcsolva 24 órában és a levegő(!) hőmérséklete a fajta optimumára legyen belőve. És vedd ki a fürdővizét, hogy ne fázzon meg benne még ennél is jobban.
2018. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként érdemes volna elhívni valaki hozzáértőt hozzátok, hogy megnézze a kígyót és a helyét, minden rendben van-e. Valami ismerősöd nincs, akinek már van régóta kígyója?
2018. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, én vagyok az első. Mindenki írtózik tőle. Van egy elég nagy terráriuma, tála amibe belefér, búvóhelye meg a lámpa. Egyébként lehet éhes mert este olyan randalírozást levágott.
2018. ápr. 17. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!