Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Madagaszkári nappali gekkóm...

Madagaszkári nappali gekkóm lerakott három tojást. Mit csináljak, ha azt akarom, hogy kikeljenek? Tegyem lámpa alá?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Végül lámpa alá pakoltam őket!
2018. ápr. 17. 13:24
 2/6 anonim válasza:
kikeltek?
2018. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sziasztok! :) engem is érdekelne hogy kikeltek-e :)
2018. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Párba vannak? Vagy van 1 gekkod? Ha nincs párja , akkor várhatod a picit..Kell egy hím is ..

Neked semmit nem kell csinálni. Nem tudod mekkora höt ad le a gekko . Ilyenkor képes 1 hétig nem enni.

Arra kell figyelni legyen vitamin és igyon ..

Picit olvass utánna . Mielött kinyirod a tojásokat.

2018. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kikeltek, 1 hím van 2 nőstivel!
2018. máj. 28. 09:18
 6/6 A kérdező kommentje:

Az egyik nőstény--mire hazaértem aznap a munkából--megpatkolt. Nem tudom, mi baja lett, mitől halt meg, de a másik két madagaszkári nappali gekkómat elvittem EGZOTIKUS ÁLLATOKHOZ ÉRTŐ állatorvoshoz. Azt mondta az orvos, a két gyík egészséges, tökéletesen jó állapotba van. Adott viszont egy speckó fertőtlenítőt, ami a gekkókra NEM ártalmas, viszont--ha esetleg még van valamennyi kisebb baktériumtelep a terráriumba--, a szert a terráriumba permetezve megszüntethető. Kaptunk egy gyógszerport is, amit meg kell etetni a gekkóimmal--mézzel keverve vagy kukacokra adagolva--meg kell etetni; így ha ők is betegek, csak nem látszik rajtuk, mert MÉG ÉLNEK, akkor azok is 100%-osan fertőzésmentessé tehetők ezzel a technikával!


Azóta nincs gebasz, megetettem velük még aznap a port, a "permetezőszezonnak" is vége, egészségesek a gyíkjaim!

2018. aug. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!