Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyík félét ajánlotok...

Milyen gyík félét ajánlotok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
(szkink fajták vagy kisebb egyéb gyíkok érdekelnének). Írnátok a tartásukról pár alapvető dolgot?

2018. ápr. 20. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mark Zuckerberg félét
2018. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Zöld anoliszt, nagyobbak közül a szakállas agámát szokták kezdőknek ajánlani. Kezdőként ezeket a legkönnyebb tartani. De kellő utánanézéssel be lehet vállalni szkinkeket is, szerintem szimpátia és a saját lehetőségeid alapján válassz.
2018. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A zöld anolisz nagyon tetszik tudsz pár dolgot írni a tartásáról?
2018. ápr. 20. 23:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de erre való a Google. Magyar oldalakat is találsz eleget, de talán még jobb külföldi fórumokon, tapasztalt tartóktól olvasni, kérdezni. Állítólag az egyik legegyszerűbb hüllő, de mivel én soha nem tartottam (agámáim vannak), jobban jársz, ha hozzáértőket kérdezel.
2018. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi
2018. ápr. 21. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Kékfarkú szkink, leopárdgekkó, csodagekkó, érces szkink, szalagos szkink([kétcsík van a háta két szélén]latinul Scincus, a legtöbb oldal csak a latin nevét ismeri), tüskéfarkú agáma, sztyeppi agáma, szakállas agáma(az nekem is van egy)
2018. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*tüskéfarkú=tüskésfarkú
2018. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!