Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem nől a zöld leguan?

Tete0123 kérdése:

Miért nem nől a zöld leguan?

Figyelt kérdés
Mar több mint 1 éve vett haverom egy zöld leguant. És amiota megvan ugyan akkora vagy egy picit nőtt ( farkaval együtt kb 30 40 cnt a teste olyan 13 15 cm) esetleg ötlet javaslat h mit hogyan adjon neki h elinduljon a növekedese?

2018. ápr. 23. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki sok salátát(apróra vágva), rtépát reszelve vagy nagyon apróra vágva, gyermekláncfű levelét és virágát, valamint füvet a kertből. Legyen bent nála egy kis pici tálka, és rakj bele kálcium-port. Akkor így eszik belőle, ha majd kell neki. Ugye 200x100x200 cm-es helyen tartod? Akkora a MINIMUM egynek. Az enyémnek egy akkora helye van, az ágyam mellett a falba építve.
2018. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*rtépát=répát

Bocsi, elírtam!

2018. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem egyformán nőnek, a tartási körülményektől függően. Ezért se lehet megsaccolni a méretből az életkort.
2018. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy neki ekkora a végleges mérete; ez van a genetikájában. Mondjuk csak nem eszi túl magát, ő érzi, hogy neki mennyi kaja kell, és nem fog elhízni. Én találkoztam már olyan németjuhásszal, akit nem akartak jegyzőkönyvezni, vagy mi; mert olyan picike. Már kifejlődve is fele akkora , mint a többi németjuhász, ő ilyen apró, de attól még ugyanúgy lehet őt is szeretni. :)
2018. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*ja és nem értek a leguánokhoz, meg annak se néztem utána, hogy mennyi idős korára fejlődik ki teljesen. Más állatokból talán az egyéves már tekinthető felnőtt példánynak, talán addigra eléri végleges formáját, és mindent tud, amit az idősebbek is; vagy nemtom. (Amúgy tényleg nem vagyok nagy állatszakértő, csak gondoltam, leírom, amik eszembe jutottak ezzel kapcsolatban.)
2018. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Meg az is lehet, hogy törpenövésű. Nem hallottam még gyíknál ilyet, de minden előfordulhat.

Ui.: Az enyém egy évesen egy méteres volt, most három éves és másfél méteres

2018. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Szerintem is lehet h genetika. Mert attol h fogsagba van es ahogy tud eszik. Attol a növekedéset nem tudja gatolni.vagy lehetséges?
2018. ápr. 23. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd megnőőőő!!!! Lehet, hogy pont a GENETIKA--amit írtál--miatt nő lassabban, int a vele egykorúak. Várj türelmesen!!!!
2018. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!