Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Túl kicsi a teknős akváriuma?...

Túl kicsi a teknős akváriuma? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy ékszertekim, de kinőtte az akváriumot. Tud benne rövid távon úszkálni, de látom, hogy kicsi neki a hely. Nézegettem 200 literes akváriumokat, de a családom nincs olyan anyagi helyzetben, hogy vegyünk egyet. Ha naponta kirakom a szobámban sétálni kis időre, pótolhatom vele a mozgásteret? Esetleg jól letisztított, szappanmaradékmentes fürdőkádban úsztathatom pár órára? (Bármilyen olcsó alternatívát meghallgatok)
2018. máj. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Viziteknős, úszni akar. Te meg kirakod mászni?

Kb, olyan hogyha szomjas vagy, kapsz csipszet. Magadtól sikerült, vagy nekifutottál?!

Nem olyan drága az az akvárium, van használt is. Ha ezt sajnálod, elképzelem mi lehet abban az akváriumban..

2018. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A padlón való sétáltatás stresszes neki (a folyamatos stressztől sokkal kevesebb ideig élnek), tönkreteszi az ízületeit (nem természetes talaj számára, szétcsúsznak rajta a lábai), valamint könnyen felfázhat, megfázhat akár a huzat miatt is. Ha ebből se lenne egyértelmű: nem. Ha nem tudod biztosítnai a szükséges életteret, add el a teknőst, ne kínozd.
2018. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A fürdőkád sem jó - nem tudod garantálni a vegyszermentességet!

Keress használtan valamit egy apróhirdetési oldalon, az Fb-n, valahol!

2018. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Én tavaly előtt 25ért vettem a 250literes akváriumot. Ez nem sok pént érte.

Ha ezt sajnálod akkor a szűrökkel, lámpákkal mi lesz? Ugye van?!

2018. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van minden szükséges berendezés. Nem vagyok hülye, csak rossz az anyagi helyzetem, nyilván utánanéztem használt akváriumoknak, 40 ezer körül találtam. Én maximum 30-at tudnék rászánni. Ha a takarítással, berendezésekkel vagy az etetéssel is gond lenne, azt írtam volna ki, de itt csak az akváriumról van szó. Attól, hogy jelenleg nem tudok neki nagyobbat venni, nem kell mindjárt egy putris akváriumra gondolni...
2018. máj. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!